Firmowe wyjazdy na międzynarodowe targi branżowe

Opublikowano dnia 20.11.2017 14:16

Udział w międzynarodowych targach branżowych to po internecie najskuteczniejsze narzędzie marketingowe i najszybsza droga do sukcesu firmy. Wyjazdy na targi pozwalają nawiązać nowe kontakty biznsowe i być na bieżąco z nowymi produktami i technologiami. Nadchodzi 2018 rok, a wraz z nim kolejne edycje najważniejszych międzynarodowych targów zagranicznych. Już w styczniu i lutym zapraszamy na modowe wydarzenia w Paryżu (Who`s Next i Premiere Vision) i Mediolanie (Pret-A-Porter) oraz na elektroniczne targi w Las Vegas (CES).

Wiosna natomiast upłynie pod znakiem targów meblowych  w Mediolanie (Salone del Mobile i Eurocucina),  kosmetycznych w Bolonii ( Cosmoprof) i elektronicznych w Hong Kongu (Hong Kong Electronics Fair). Coraz wiekszą popularnością wśród polskich przedsiębiorców cieszą się międzynarodowe targi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, przede wszystkim w Dubaju (Gulfood- targi żywności czy AGRAme- targirolnicze) i Abu Dhabi (Cityscape- nieruchomości).

Na bieżąco uaktualniamy terminarz najważniejszych targów w Europie i na świecie. Już od prawie 30 lat Cortina Travel specjalizuje się w organizacji różnego typu wyjazdów biznesowych, w tym szczególnie w wyjazdach na międzynarodowe targi zagraniczne.

Wyjazdy na międzynarodowe targi  branżowe pozwalają  na połączenie wyjazdu biznesowego z atrakcjami turystycznymi, jak zwiedzanie najciekawszych zakątków Mediolanu, Paryża czy Nowego Jorku, a w ostatnich latach coraz częściej  łączone są  z wyjazdami integracyjnymi, incentive i nagrodowymi.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!