Organizacja wyjazdów na targi meblowe do Mediolanu w terminie 05-10.09.2021

Opublikowano dnia 10.06.2021 09:53

Najważniejsze i najsłynniejsze na świecie Międzynarodowe Targi Mebli, Designu i Wyposażenia Wnętrz – Salone Del Mobile w Mediolanie ze względu na pandemię zostały przeniesione z kwietnia 2020 roku na nowy termin 05 - 10.09.2021! Jest to jubileuszowa 60.edycja, wyjątkowe i prestiżowe wydarzenie, które ma połączyć wszystkich wystawców. Targi Salone del Mobile od zawsze kreują i ustalają trendy, więc nie może zabraknąć Twojej firmy!

Targi meblowe w Europie – Salone del Mobile 2021

Już wkrótce Mediolan zamieni się w światową stolicę designu. Po raz pierwszy wszystkie odbywające się w ramach Salone Del Mobile wystawy będą miały miejsce w tym samym czasie. Co czeka na odwiedzających? Targi Salone Internazionale del Mobile w połączeniu z International Furnishing Accessories Exhibition, Workplace 3.0, S.Project, SaloneSatellite, EuroCucina (najnowsze trendy kuchenne)/FTK (Technology For the Kitchen) i International Bathroom Exhibition. Tak ogromne targi branżowe będą doskonałym sposobem na nawiązanie nowych kontaktów w trakcie spotkań B2B, zapoznania się z najnowszymi trendami, inspiracją do kreowania nowych produktów, do zakupów i do podpisania kontraktów, co jest nierozerwalnie związane z udanym rozwojem firmy. Targami żyje cały Mediolan, zatem najnowsze linie mebli i kolekcje można będzie zobaczyć nie tylko w głównym miasteczku targowym, ale również w galeriach i showroomach we wszystkich dzielnicach miasta. Wyjazd na targi jest niepowtarzalną szansą na rozwój dla polskich firm z sektora meblowego, ale również dla projektantów związanych z branżą i rynkiem mebli.

Targi Eurocucina – największe targi kuchenne w Europie

Są to najważniejsze, prestiżowe targi kuchenne, odbywające się co dwa lata w ramach targów mebli Salone del Mobile w Mediolanie. Na targach Eurocucina będzie można zobaczyć najnowsze aranżacje kuchni, meble kuchenne oraz sprzęt gospodarstwa domowego. Wszystkie luksusowe produkty zaprezentowane na targach ustalają nowe trendy na najbliższe sezony.

Od 30 lat organizujemy dla wielu firm podróże biznesowe, w tym wyjazdy na międzynarodowe targi zagraniczne dla grup zorganizowanych. Zapewniamy kompleksową organizację wyjazdu tj. przelot, transfery, zakwaterowanie, bilety wstępu na targi, wyżywienie oraz dodatkowe atrakcje. Nie czekaj, zgłoś się do nas!