Organizacja firmowych wyjazdów na targi w Europie i na świecie

Opublikowano dnia 09.01.2017 12:13

 

Początek roku 2017 to kolejne edycje najważniejszych międzynarodowych targów mody, kosmetycznych, meblarskich, żywności, ale też  innych ważnych targów branżowych. Już w styczniu zapraszamy do Mediolanu na targi mody White Show.
W branży modowej w światowych stolicach mody czekają nas także prestiżowe Targi Who’s Next w Paryżu oraz Targi Premier Vision w Paryżu i w Nowym Jorku.  
W lutym  natomiast branża spożywcza spotka się na targach żywności organicznej Biofach w Norymberdze.
Dla sektora kosmetycznego niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem nadchodzących miesięcy będzie Cosmoprof w Bolonii. W kwietniu zaś odbędą się największe targi meblarskie – Salone del Mobile w Mediolanie.
Wyjazdy na międzynarodowe targi są doskonałą okazją do spotkań B2B, zdobycia nowych kontaktów i pozyskania partnerów handlowych oraz służą integracji branży. W wolnym czasie można zapoznać się także z największymi atrakcjami turystycznymi odwiedzanych miast i regionów.

W przypadku zainteresowania ze strony Państwa Firmy organizacją wyjazdu na targi z przyjemnością przygotujemy kompleksową ofertę obejmującą zakwaterowanie, wyżywienie,transport,ciekawy program z atrakcjami oraz bilety wstępu na targi.
Polecamy na bieżąco uaktualniany przez nas terminarz targów .