Wycieczki do Słowenii- wyjazd studyjny z Visitslovenia.pl

Opublikowano dnia 11.12.2019 09:28

Pod koniec września, na zaproszenie Visitslovenia.pl, wzięliśmy udział w wyjeździe studyjnym do Słowenii. Kilka dni wystarczyło, aby zakochać się w tym niewielkim, ale oferującym turystom wszystkie atrakcje turystyczne, kraju. Majestatyczne góry, krystalicznie czyste, turkusowe jeziora, rwące rzeki, eleganckie miasta, niezwykłe jaskinie,  Wybrzeże Adriatyckie, świetna kuchnia, wiele renomowanych kompleksów termalnych, to wymarzona sceneria na różnego rodzaju wyjazdy dla firm: wycieczki nagrodowe, wycieczki kulinarne i wyjazdy integracyjne.

WYJAZDY INTEGRACYJNE do SŁOWENII

Słowenia, położona pomiędzy pasmem Alp Julijskich a morzem Adriatyckim, ze względu na swoje rozmiary pozwala w ciągu jednego dnia rano wspinać się w Alpach bądź relaksować się w Termach Olimia, po południu kąpać w Adriatyku, a w międzyczasie wypić kawę w Lublanie. Jedna z najpiękniejszych europejskich stolic, Lublana, w 2016 roku ogłoszona Zieloną Stolicą Europy,  to kameralne miasto, pięknie położone nad brzegiem rzeki Ljublianica u stóp wzgórza zamkowego. Zachęcamy jednak do bardziej wnikliwego poznania tego jednego z najbardziej zielonych i bezpiecznych krajów świata. Podczas wycieczki do Słowenii koniecznie trzeba zobaczyć również wizytówkę kraju- Bled, malowniczą Dolinę Bohinj, Planicę, gdzie odbędą się w marcu 2020 mistrzostwa świata w lotach narciarskich, nadmorskie perełki: Piran, Izolę i Portoroż, pokonać rowerem górskie trasy i podnieść poziom adrenaliny podczas raftingu na szmaragdowej rzece Soczy.
Innym ciekawym pomysłem na wyjazdy firmowe jest również połączenie Chorwacji, Słowenii i Włoch w jednej wycieczce.

INCENTIVE w SŁOWENII - WYCIECZKI do SŁOWENII dla AKTYWNYCH

Jedynie godzinę drogi dzieli Lublanę, stolicę kraju, od największego w Słowenii ośrodka sportów górskich Krvavec, czynnego przez cały rok. W zimie raj dla narciarzy, w pozostałych porach roku, raj dla wielbicieli wszelkiego rodzaju sportów górskich, rowerów, quadów i innych aktywności i atrakcji urozmaicających wycieczki dla firm.

WYJAZDY DO SŁOWEŃSKICH TERM- WELLNESS I SPA

Termy Olimia, z których atrakcji osobiście korzystaliśmy w trakcie wyjazdu, to najlepszy w Słowenii ośrodek wellness, z prestiżowym wellness Orchidelia, parkiem termalnym Aqualuna i Centrum Wellness Termalija. Oprócz hoteli od 3* wzwyż, ośrodek oferuje również Glamping Adria Olimia Village- z luksusowymi 4* klimatyzowanymi namiotami, wyposażonymi w TV, lodówkę, kuchnię i inne udogodnienia. Glamping to mały, ale prężnie rozwijający się segment turystyki, łączący pobyt na łonie natury z komfortowym zakwaterowaniem.

WYCIECZKI KULINARNE do SŁOWENII

Słowenia szczyci się wyborną kuchnią śródziemnomorską, bazującą na produktach lokalnych: owocach morza, rybach, oliwie z oliwy, znakomitego oleju z pestek dyni, owocach, warzywach i doskonałych winach z winnic słoweńskiego krasu. Warto samemu spróbować smaków Słowenii podczas wycieczki kulinarnej, więc zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Przygotujemy program dostosowany do Waszych oczekiwań i potrzeb.