Wycieczki i wyjazdy studyjne dla firm - Najpiękniejsze ogrody i parki Europy

Opublikowano dnia 11.05.2021 10:54

Czy wiesz, że w Europie można obejrzeć najbardziej egzotyczne rośliny świata? Ogrody botaniczne, ogrody pałacowe, parki i arboreta w Europie są pełne wyjątkowych okazów roślin. Każdy miłośnik ogrodów powinien je zobaczyć! Naprawdę jest co podziwiać! Organizowane od wielu lat  przez nasze biuro wyjazdy studyjne do najpiękniejszych ogrodów Europy są interesującą formą zwiedzania i poszerzania wiedzy zarówno dla profesjonalistów z szeroko rozumianej branży ogrodniczej, dla architektów ogrodów i krajobrazu, ale również dla miłośników ogrodów chcących zobaczyć niespotykane odmiany roślin z całego świata. W programach wyjazdów studyjnych oprócz profesjonalnych wizyt i spotkań zobaczymy również najsłynniejsze zabytki i posmakujemy najlepszych lokalnych dań i win.

Zwiedzanie najpiękniejszych ogrodów Europy

Na „ogrodowej” mapie Europy jest wiele wspaniałych skarbów do odkrycia! Słynny ogród Keukenhof w Holandii, tonący w morzu tulipanów, co roku odwiedzają miliony turystów, a ogrody Kornwalii w Anglii stały się mekką nie tylko dla miłośników ogrodów, ale również dla profesjonalistów z branży ogrodniczej. Włochy, z najstarszym ogrodem botanicznym w Padwie i niesamowitą roślinnością w praktycznie każdym zakątku kraju, są niewyczerpaną kopalnią pomysłów na organizacje wyjazdów studyjnych. Bajkowe zamki nad Loarą, a wokół nich pałacowe ogrody, po których dawniej spacerowali królowie, to niezapomniana podróż w czasie. Piękne ogrody oferuje również nadbałtycka Łotwa i czeska Praga z niesamowitym ogrodem botanicznym.

Szkółki hodowli roślin – profesjonalne wizyty studyjne

Wizyty w szkółkach hodowli roślin są profesjonalną częścią programu wyjazdu studyjnego do najpiękniejszych ogrodów i parków Europy. Spotkania B2B z zagranicznymi hodowcami roślin, wymiana doświadczeń, nawiązanie nowych umów handlowych czy zakup sadzonek to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy, a co za tym idzie do rozwoju własnej firmy. Celem wizyt w szkółkach jest poznanie najnowszych rozwiązań stosowanych w produkcji i handlu roślinami ozdobnymi w różnych zakątkach Europy.

Zrealizowane już przez nasze biuro wybrane programy wyjazdów studyjnych znajdziecie w zakładce:

https://cortinatravel.pl/p/wyjazdy-tematyczne-programy

Wszystkie nasze oferty są „szyte na miarę” wyłącznie na zamówienia grupowe!  

Nie czekaj i odkryj z nami najpiękniejsze ogrody Europy!