PARYŻ i MODA- targi Who's Next i Premier Vision

Opublikowano dnia 06.08.2015 10:00

Wrzesień w Paryżu to intensywny okres dla osób z branży odzieżowej i dla świata mody. W dniach 04-07.09  odbywają się prestiżowe międzynarodowe targi odzieżoweWho’s Next ,które w ciągu kilku dni stają się małym miastem mody w Paryżu.W halach wystawowych można znaleźć wszystko, od biżuterii i torebek po buty i ubrania.Targi odwiedza  średnio 55 tys.osób a uczestniczy w nich ponad 2000 wystawców z ponad 30 krajów świata.Celem targów sa spotkania B2B, nawiązywanie kontaktów handlowych, promocja i przekaz najnowszych trendów ze świata mody.

Druga połowa miesiąca to czas na słynne paryskie targi tekstylne Premier Vision  15-17.09 , w których udział biorą tylko najlepsi producenci. Te międzynarodowe targi tkanin i dodatków  to jedna z  najważniejszych imprez targowych dla branzy odzieżowej i włókienniczej. Salon jest przeglądem najnowszych trendów we wzornictwie i modnej kolorystyce tkanin.

Modowy wrzesień w Paryżu kończy słynny Paris Fashion Week - paryski Tydzień Mody zaczynający się 30 września.Pozwala on uznanym projektantom i domom mody zaprezentować swoje najnowsze kolekcje na nadchodzący sezon. W ostatnich latach w tym wybitnym gronie znajdują się również polscy projektanci.


Zapraszamy  zainteresowane zarówno wyjazdem do PARYŻA jak i do innych stolic mody  firmy z branży odzieżowej i  włókienniczej  do kontaktu z naszym biurem.

Z przyjemnością zajmiemy się też organizacją firmowych wyjazdów na targi mody do  MEDIOLANU, NOWEGO JORKU, LONDYNU, BERLINA.
Od 25 lat specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wyjazdów na międzynarodowe targi i wystawy. Przygotowujemy oferty dostosowane do oczekiwań naszych klientów.