Imprezy targowe w USA - organizacja wyjazdów w 2023/2024 roku

Opublikowano dnia 26.05.2023 08:06

  

Międzynarodowe targi branżowe „odradzają”się po pandemii, a rok 2023/2024 obfituje w wiele interesujących branżowych wydarzeń na rynku amerykańskim. Są to m.in.:

- Targi World Dairy Expo w Madison, targi bydła mlecznego i produktów mlecznych odbędą się w dniach 01 - 06.10.23.

Jest to okazja dla producentów do zapoznania się z najnowocześniejszą technologią i najnowszym sprzętem mleczarskim. Na targach będą obecni czołowi badacze, eksperci techniczni i krajowi przedstawiciele handlowi z całego świata.

Nasze biuro od wielu lat zajmuje się organizacją wyjazdów na targi WDE w Madison w połączeniu z atrakcyjnym programem turystycznym.

https://cortinatravel.pl/p/wyjazd-szkoleniowy-dla-rolnikow-do-usa-wystawa-bydla-mlecznego-w-madison

- WEFTEC, największe targi ochrony środowiska na świecie poświęcone zagadnieniom gospodarki wodno- ściekowej odbywające się wymiennie raz w Orlando, a następnym roku w Chicago. Tegoroczna edycja WEFTEC odbywa się w Chicago w terminie 30.09 - 04.10.23.  

Ponizej przykładowe programy, które realizowalismy dla naszych klientów w poprzednich latach:
https://cortinatravel.pl/news/USA-targi-WEFTEC-2017-Chicago-wyjazd-grupowy
https://cortinatravel.pl/news/wyjazd-zorganizowany-targi-weftec-2016-nowy-orlean

- FIME, targi w Miami Beach, które będą największą imprezą handlową dla producentów, dostawców i dystrybutorów urządzeń i sprzętu medycznego w obu Amerykach z udziałem ponad 12 000 profesjonalistów z ponad 110 krajów na całym świecie. Targi odbędą się już niebawem bo w terminie 21-23.06.23.

- CES w Las Vegas to najbardziej wpływowe wydarzenie technologiczne na świecie - poligon doświadczalny dla przełomowych technologii i globalnych innowatorów. Kolejna edycja to 09-12.01.2024.

Zainteresowane firmy wyjazdami grupowymi ( min. 10 osób) na międzynarodowe targi do USA zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!
Warto skorzystać z naszego ponad 30 - letniego doświadczenia w kompleksowej organizacji wyjazdów na targi.

Bądź na bieżąco z naszym terminarzem targów.