Organizacja wyjazdów firmowych- EXPO Dubaj 2021

Opublikowano dnia 06.05.2021 07:29

Już 01.10.2021 rusza dawno oczekiwane, najważniejsze wydarzenie 2021-2022 r. - Światowa Wystawa EXPO w Dubaju. W trakcie 6 miesięcy trwania imprezy zaplanowano mnóstwo wystaw, koncertów i innych imprez (60 każdego dnia!), a w 192 pawilonach z całego świata można będzie zapoznać się z kulturą, tradycjami i osiągnięciami poszczególnych krajów.

Polska na EXPO 2020 w Dubaju

Na Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju Polska będzie miała swój własny pawilon, z prezentacją informacji o naszym kraju. Hasłem przewodnim będzie: "Polska. Kreatywność inspirowana naturą". Dla przedsiębiorców Polska Agencja Inwestycji i Handlu oferuje pomoc w zakresie finansowania, organizacji oraz promocji w celu zaprezentowania potencjału biznesowego i ułatwienia nawiązania kontaktów z partnerami z Bliskiego Wschodu.

Więcej informacji na: https://expo.gov.pl/polska-na-expo-2020

Polsko- Arabskie Forum Gospodarcze w Dubaju

Dla polskich firm niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem będzie Polsko- Arabskie Forum Gospodarcze, zaplanowane na 06.12.2021 r. Jego celem jest umożliwienie nawiązania współpracy z partnerami gospodarczymi z krajów Zatoki Perskiej i promowanie wzajemnych kontaktów gospodarczych.

Wyjazdy na targi do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Równolegle z EXPO na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich odbędzie się wiele ważnych wydarzeń targowych o międzynarodowym znaczeniu, m.in.:
The Big 5- targi przemysłu budowlanego
GITEX- Targi technologii informacyjnej, teleinformatyki, elektroniki użytkowej i multimediów
Dubai Boat Show- targi jachtowe
Bride Show- targi mody ślubnej
International Fashion Week Dubai
Więcej na: https://cortinatravel.pl/p/wyjazdy-na-targi-miedzynarodowe-terminy-targow

Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do kontaktu z naszym biurem! Zajmiemy się kompleksową organizacją wyjazdu dla firm zarówno na EXPO do Dubaju, jak i na towarzyszące imprezy targowe (łącznie z zabudową stoiska) oraz na każdy inny wyjazd szyty na miarę.

Więcej informacji na: https://cortinatravel.pl/p/expo-2020-dubai-wycieczki-i-wyjazdy-dla-firm-organizacja-i-pakiety-dla-grup