Wycieczki dla grup do Francji- warsztaty turystyczne

Opublikowano dnia 30.09.2021 07:58

Na zaproszenie Atout France, agencji promocji turystyki Francji, wzięliśmy udział w warsztatach, w których uczestniczyło pięciu przedstawicieli  francuskiej branży turystycznej: Zamek Clos Luce w Amboise, paryska restauracja Au Cadet de Gascogne, Muzeum Grevin i Park Rozrywki Asterix w Paryżu, organizator rejsów po Sekwanie Bateaux Mouches oraz Hotel Plaza Elysees w Paryżu.

City break dla firm - Paryż

Program każdej wycieczki do Paryża zawsze obejmuje zwiedzanie największych atrakcji stolicy Francji jak: Wieża Eiffla, dzielnica artystów Montmartre, plac Vandome, Muzeum Luwr, Plac Inwalidów, Moulin Rouge, Aleja Les Champs Elysees, Pałac w Wersalu itp. Organizując city break - wyjazd firmowy do Paryża warto wzbogacić ten program o inne, mniej oczywiste, ale też wyjątkowe atrakcje np: wizytę w muzeum figur woskowych Grevin w Paryżu i zrobić selfie z gwiazdami kina i estrady, w przebraniu Asterixa w parku rozrywki przenieść się do czasów dzieciństwa, zjeść kolację na pokładzie statku w trakcie rejsu po Sekwanie, podziwiając jednocześnie zabytki Paryża od strony wody, na słynnym Montmartre w restauracji Au Cadet de Gascogne można nie tylko skosztować tradycyjnych francuskich dań przy muzyce na żywo, ale również odwiedzić znajdującą się na tyłach restauracji winnicę i spróbowac słynnych francuskich win.

Zamki nad Loarą - wycieczka

Zwiedzając Paryż i Zamki nad Loarą, tak jak w naszym programie wycieczki objazdowej, nie można pominąć Zamku Clos Luce w Amboise, w którym ostatnie lata życia spędził mistrz Leonardo da Vinci. Ciekawostką jest, że już wkrótce holywoodzki gwiazdor Leonardo di Caprio będzie kręcił film biograficzny na podstawie książki Waltera Isaacsona o życiu i twórczości Leonarda da Vinci. Niektóre sceny zostaną nakręcone właśnie w tym zamku.