MICE w GRECJI- Forum Profesjonalnej Turystyki Biznesowej BTPF 2019

Opublikowano dnia 09.12.2019 10:49

W dniach 27-30.11.2019 na zaproszenie SWOT (Simple Way of Tourism) Cortina Travel wzięła udział w BTPF 2019 w Grecji, w Atenach.
BTPF – doroczne forum B2B, na którym firmy z sektora MICE mają okazję spotkać przedstawicieli  najlepszych greckich  hoteli i centrów kongresowych oraz nawiazać bezpośrednią współpracę.

GRECJA MICE, CO WARTO WIEDZIEĆ O BTPF 2019

Organizatorzy zadbali o to, aby zaproszeni goście zapoznali się z infrastrukturą dla biznesu, idealną do organizacji kongresów, konferencji i wszelkiego rodzaju wyjazdów dla firm, ale także z zabytkami stolicy Grecji, Aten. Hotele klasy biznesowej stawiają zarówno na najwyższy standard, ale również na oryginalność designu i pragną przyciągnąć gości nietypowymi rozwiązaniami. Czy byliście już w hotelu z piaszczystą plażą na dachu lub w centrum kongresowym z kolorowymi sofami zamiast krzeseł? To wszystko i więcej, znajdziecie w Atenach!

GRECJA  NA   WYCIECZKI  DLA FIRM - MICE

Grecja, kolebka naszej cywilizacji, gdzie narodziła się demokracja, zachodnia filozofia i literatura, igrzyska olimpijskie, nauki polityczne, twierdzenia matematyczne, sztuka dramatyczna, to wyjątkowe miejsce   na połączenie wyjazdu biznesowego MICE ze zwiedzaniem, degustacją lokalnych smakołyków, aktywnością sportową  lub wypoczynkiem w Grecji. Oferta na wyjazdy korporacyjne jest ogromna, a my pomożemy Ci wybrać najciekawsze pomysły na Twoją następną wycieczkę firmową, organizację kongresu, konferencji, czy spotkania biznesowego.

CO WARTO ZJEŚĆ W GRECJI?

Dla miłośników wiejskiej scenerii i koneserów pysznego jedzenia zorganizujemy wyjazd kulinarny z degustacją wina i produktów lokalnych, oliwy z oliwek czy Ouzo i miodu, a na jeden  dzień zmienimy Cię nawet w pszczelarza lub kucharza. Feta, sałatka grecka, tzatziki, mousaka, owoce morza i wiele innych produktów zyskało renomę na całym świecie. Delektowanie się prawdziwym smakiem kuchni greckiej jest nieodłączną częścią każdej wycieczki do Grecji.

JAK AKTYWNIE SPĘDZIĆ CZAS W GRECJI?

Dla aktywnych- off road na quadach, wspinaczka na górę Olimp, rowery, kajaki, przejażdżki konne, rejsy wokół wysp, trekking, nurkowanie, i uwaga!... NARTY W GRECJI!
34 km tras zjazdowych z unikalnym widokiem na morze oferuje Parnassos Ski Center (2260 m npm), jeden z najlepszych ośrodków narciarskich na Bałkanach.
Amatorzy białego szaleństwa znajdą coś dla siebie również na górze Olimp (2917 mnpm) w Elatochori Ski Center lub w Kalavrita Ski Center (2340 mnpm), drugim pod względem wielkości ośrodku narciarstwa w Grecji.