Dubaj na bezpieczne wakacje z dziećmi w 2021 roku

Opublikowano dnia 25.01.2021 10:43

W dzisiejszych czasach, przy obowiązujących obostrzeniach sanitarnych, nie łatwo o wybór bezpiecznego i interesującego kierunku na rodzinne wakacje z dziećmi. Gdzie wyjechać z dzieckiem na bezpieczne wakacje w 2021 r.? Nasza propozycja to wyjazd do Zjednoczonych Emiratow Arabskich, a konkretnie do Dubaju, który niewątpliwie należy do grona najciekawszych i najbezpieczniejszych destynacji, idealnych na rodzinny wypoczynek. Piaszczyste szerokie plaże, krystaliczne, ciepłe morze, magia pustyni i do tego super fantastyczne atrakcje dla dzieci i doroslych. Na pewno nie będzie czasu na nudę!

Dubaj- najnowsze atrakcje w Bollywood Park

Parki Rozrywki Legoland, Motiongate i Bollywood już są otwarte dla gości i dodatkowo zostały wzbogacone o zupełnie nowe, wyjątkowe atrakcje, które zachwycą nie tylko dzieci, ale też dorosłych, m.in.:
Bollywood Sky flyer -najwyższa karuzela z huśtawkami na świecie, o wysokości ponad 140 m
Whell of Stars - 180-metrowy diabelski młyn z zapierającym dech w piersiach widokiem ze szczytu  
Lotnie Hawai Hawai, barwna przejażdżka rodzinna, która symuluje uczucie latania na lotni
Symulator ROCKET – oferuje pełną przygód przejażdżkę kosmiczną dla dzieci
I wiele innych atrakcji.
Nowo powstały, zaprojektowany w stylu indyjskim, Bollywood Souq Bazaar z szerokim wyborem sklepów i straganów z modą i akcesoriami, prezentami i ręcznie robionymi pamiątkami pozwoli poczuć prawdziwą atmosferę ulic indyjskiego Bombaju.
Po całym dniu fascynującej zabawy polecamy skosztować prawdziwych smaków kuchni indyjskiej w nowo otwartej restauracji Namaste India.

https://cortinatravel.pl/p/Dubaj-Abu-Dhabi-na-wyjazdy-incentive-dla-firm
https://cortinatravel.pl/news/organizator-wycieczek-do-Dubaju-ZEA