Targi bydła mlecznego Madison 2021, USA- wyjazd na zamówienia grupowe

Opublikowano dnia 09.06.2021 12:10

Już po raz 54. hodowcy bydła mlecznego i branża mleczarska spotkają się ponownie w Madison (WI), USA na Światowej Wystawie Bydła Mlecznego- World Dairy Expo 2021, która rozpocznie się 28.09.21 i potrwa 5 dni. Hodowcy z Ameryki Północnej, Europy i Australii zaprezentują najwspanialsze okazy z siedmiu ras krów mlecznych, z których ostatniego dnia wydarzenia zostaną wybrane dwie czempionki.

Targi produktów mlecznych Madison 2021 (WI) USA

World Dairy Expo to również miejsce największych i najważniejszych targów mleczarskich na świecie, w których biorą udział producenci branży mleczarskiej z prawie 100 krajów. W trakcie targów zostaną zaprezentowane najnowsze technologie, trendy i wyposażenie z branży mleczarskiej, poprawiające wydajność i zyskowność produkcji. To wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń, udziału w licznych seminariach, konferencjach oraz w szkoleniach, a także do wizyt na pobliskich, amerykańskich farmach.
Cortina Travel specjalizuje się w organizacji wyjazdów na targi w Europie i na świecie już od 30 lat.
Mamy również bogate doświadczenie w organizacji wyjazdów na targi bydła mlecznego World Dairy Expo w Madison, USA, a nasze realizacje można zobaczyć tutaj:
https://cortinatravel.pl/news/targi-w-usa-wde-madison-los-angeles-wyjazdy-dla-firm
https://cortinatravel.pl/news/targi-bydla-mlecznego-madison-usa

Atrakcje turystyczne USA

Wyjazd na targi jest też znakomitą okazją do zobaczenia największych atrakcji turystycznych Stanów Zjednoczonych, jak zwiedzanie słynnych Parków Narodowych USA, legendarnego Miasta Aniołów- Los Angeles, mitycznego Nowego Jorku, "miasta grzechu"- Las Vegas, wizytę nad wodospadem Niagara lub w każdym innym miejscu wybranym przez Was.
Sprawdź nasze pomysły:
https://cortinatravel.pl/p/wyjazd-szkoleniowy-dla-rolnikow-do-usa-wystawa-bydla-mlecznego-w-madison

Firmy, zainteresowane wyjazdem na targi w Madison 2021, prosimy o pilny kontakt z naszym biurem!