Wycieczki na Islandię 2022, co nowego?

Opublikowano dnia 14.12.2021 11:16

Na początku grudnia Iceland Tourist Board zorganizował w Warszawie spotkanie promocyjne Islandii, w trakcie którego zaprezentowano nowości turystyczne kraju lodu i ognia oraz odbyły się spotkania z partnerami z Islandii. Islandia to kraj marzeń wielu turystów i nie wymaga specjalnej reklamy. Dziewicza przyroda, czynne wulkany, gejzery, fiordy, lodowce, zorze polarne, białe noce, to wszystko zobaczysz podczas zorganizowanego przez nas wyjazdu incentive lub city break dla pracowników Twojej firmy.

Gotowe pakiety turystyczne na Islandii kupisz w Cortina Travel

Jeżeli nie lubisz podróżować w grupie i znasz języki obce (angielski), lub chcesz zorganizować wyjazd nagrodowy dla dwóch lub kilku osób, skorzystaj z gotowych pakietów, dostępnych u nas w biurze. Oferujemy pakiety wycieczkowe 1- 3- 5-  i 7- dniowe, podczas których poznacie najpiękniejsze zakątki Islandii.
W trakcie wycieczek zobaczycie m. in. słynny Złoty Krąg, a więc Park Narodowy Thingwellir, Złoty Wodospad Gullfoss oraz obszar Geisir z malowniczymi gejzerami, Reykjawik z Błękitną Laguną. Możecie również wybrać się statkiem na obserwację wielorybów, delfinów, fok i ptaków morskich, a w zimie zapolować na zorzę polarną.

Jakie są aktualne wymogi sanitarne wjazdu do Republiki  Islandii

Przed przyjazdem na Islandię należy:

- wypełnić formularz rejestracyjny na stronie https://visit.covid.is/

- okazać negatywny wynik testu na Covid, nie starszy niż 72 h przed planowaną datą podróży (dla osób zaszczepionych może to być również test antygenowy)

- osoby nie zaszczepione i nie posiadające certyfikatu ozdrowieńca obowiązuje test PCR, nie starszy niż 72 h przed datą podróży oraz powtórny test wykonany po przyjeździe na Islandię i pięciodniowa kwarantanna, po której obowiązuje kolejny test.

- Osoby zaszczepione oraz ozdrowieńcy, po okazaniu paszportu covidowego, są zwolnieni z odbycia kwarantanny oraz z obowiązku zrobienia dwóch testów po przyjeździe do Republiki Islandii.