WYJAZDY DLA GRUP DO ZEA na EXPO 2020 w DUBAJU

Opublikowano dnia 20.12.2019 14:39

 

Po raz pierwszy Światowa Wystawa EXPO zostanie zorganizowana w kraju arabskim, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. EXPO 2020, którego hasłem przewodnim jest „ Łącząc umysły, tworzymy przyszłość”, odbędzie się w Dubaju między 20 października 2020 r. a 10 kwietnia 2021 r. Bez wątpienia spotka się tutaj cały świat! Przewidywana liczba odwiedzających może wynieść 25 milionów, a teren EXPO zajmie powierzchnię 4,38 km kw.
Wśród 192 krajów swój pawilon poświęcony mobilności i różnorodności krajobrazu będzie miała również Polska. Światowa Wystawa EXPO 2020 odbędzie się w roku Złotego Jubileuszu, 50-lecia powstania Państwa Zjednoczonych Emiratów Arabskich, kiedy oczy całego świata będą zwrócone w ich kierunku. Dla gospodarzy będzie to doskonała okazja do pokazania wszystkim swojej potęgi, bogactwa i udowodnienia, że w ZEA wszystko jest „NAJ”. Aby podkreślić swoją wielkość, w trakcie EXPO 2020 zostanie otwarty również najwyższy na świecie diabelski młyn Ain Dubai o wysokości 250 m, do budowy którego użyto o 25 % więcej stali niż przy budowie Wieży Eiffla.

Jesteście gotowi zobaczyć to wszystko na żywo? Okazja z pewnością jedyna i niepowtarzalna!

Wizyta na EXPO 2020 Dubai to też doskonała szansa do odkrycia Zjednoczonych Emiratów Arabskich i okazja do organizacji atrakcyjnej wycieczki lub wyjazdu firmowego do Emiratów Arabskich.

WYCIECZKI DO DUBAJU i ABU DHABI

Pokaz „tańczących fontann” czyli największa na świecie zsynchronizowana z muzyką i światłem fontanna multimedialna, najwyższy budynek świata Burj Khalifa i selfie z 124 piętra,słynny 7 gwiazdkowy hotel w kształcie żagla - ikona Dubaju, największe centrum handlowe świata Dubai Mall, rejs abrą, drewnianą łodzią motorową, o zachodzie słońca, słynne targi Deira Spice Souk (Targ Przypraw) i Deira Gold Souk (Targ Złota) oraz jeden z największych meczetów na świecie w Abu Dhabi to tylko niektóre z mnóstwa atrakcji czekających na turystów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. A do tego słońce, piaszczyste plaże i ciepłe morze!

WYJAZDY INTEGRACYJNE DLA FIRM DO DUBAJU - ZEA na FIRMOWY INCENTIVE

Zjednoczone Emiraty Arabskie to gwarancja udanego i wyjątkowego wyjazdu integracyjnego, wycieczki motywacyjnej bądź wyjazdu nagrodowego! 

Pustynne safari off road, podróż balonem nad pustynią, Ski Dubai i stok narciarski dla spragnionych zimna, wyścigi wielbłądów, pływanie w klatce wśród rekinów, zjazd na najdłuższej miejskiej tyrolce świata, kolacja w domu rodowitego emiratczyka, poławianie pereł, nocne safari z noclegiem na pustyni, połów ryb w Zatoce Omańskiej, słynny tor Formuły1 w Adu Dhabi to tylko wybrane z wielu pomysły na firmowy wyjazd incentive marzeń !

WYCIECZKI TEMATYCZNE do DUBAJU

Doskonałą atrakcją dla dzieci, ale też i dla dorosłych będą niedawno otwarte parki tematyczne i park wodny: Motiongate Dubai, Bollywood Parks Dubai, Legoland Dubai i Legoland Water Park. W trakcie pobytu w parkach można nakręcić kadr z filmu i zobaczyć siebie w roli aktorów, zabawić się w strażaków korzystając z wozów strażackich zbudowanych z LEGO w skali 1:1 i zrobić zakupy w położonym nieopodal outlecie. 

Więcej na: https://cortinatravel.pl/news/organizator-wycieczek-do-Dubaju-ZEA

Lonely Planet wymienił Dubaj wśród najlepszych miast do odwiedzenia w 2020 roku! Nie można przegapić takiej okazji!

Zapraszamy wszystkie firmy, które chcą zorganizować wycieczkę do ZEA i połączyć ją z wizytą na EXPO 2020 do kontaktu z nami!

Zorganizujemy dla WAS super atrakcyjny wyjazd firmowy! ( w pakiecie - przelot, zakwaterowanie, wyżywienie, transport, bilety wstępu na wystawę EXPO i wiele ciekawych atrakcji)