Rzym - Nocne Życie Metropolii

1. DZIEŃ
Przelot do Rzymu, transfer  autokarem z Fiumicino do centrum. Krótki objazd Rzymu ( np. Circo Massimo , Usta Prawdy ), przyjazd do hotelu, zakwaterowanie. Godz 20.00-20.30 transfer do restauracji folklorystycznej DA MEO PATACCA na Zatybrzu. Restauracja jest bardzo znana i  jedyna w swoim rodzaju. W przypadku bardzo dobrej pogody restauracja organizuje kolacje dla wszystkich na Piazza dei Mercanti. Kolacja z muzyka na żywo. Powrót do hotelu około godz 23-24.00.
 
 

2. DZIEŃ
Po śniadaniu transfer do Watykanu, zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra i Muzeów Watykańskich,  lekki lunch np. w restauracji w pobliżu Placu Św Piotra VENERINA, po lunchu cd zwiedzania Rzym Barokowy - najpiekniejsze  Place i Fontanny rzymskie: Plac Navony, Plac Hiszpański ze slynnymi schodami, Fontanna di Trevi ( rozslawiona  prze film Felliniego Dolce Vita z Anitą Ekberg). Powrót do hotelu. Godz  20.30 transfer do restauracji - teatru w poblizu Piazza Venezia. Kolacja ze spektaklem: przedstawienie obejmuje przegląd muzyczny od lat 20  do 80 w wykonaniu 7/8 piosenkarzy i tancerzy. Około godz  23.30-24.00  transfer do hotelu. Klienci mogą tez indywidualnie  pozostać  w restauracji  na dyskotece po kolacji.
 

 

 

3. DZIEŃ
Po śniadaniu  zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem miejscowym-  Rzym Antyczny: Kapitol, Koloseum, Forum Romanum, Panteon , Teatr Marcello, przejazd  na lekki lunch do restauracji przy najstarszej rzymskiej drodze konsularnej via Appia Antica  L’Archeologia, po lunchu czas wolny. Powrot  do hotelu, okolo godz  20.30 transfer  na kolacje do restauracji. Po kolacji transfer do KLUBU NOCNEGO  -  proponujemy do wyboru spośród najlepszych i najbardziej ekskluzywnych nocnych klubów Rzymu: Boeme - Piękny lokal w stylu rokoko/chic, znajdujący się w Centrum miasta na piazza Fiume, wnętrza glamour/chic z wyposażeniem w stylu neo- barokowym. Lub Micca Club-  Atmosfera lat ’50 połączona z rozwiązaniami  design w  zabytkowym lokalu old industrial z wysokimi łukami, niektóre z cegły.  Micca Club słynie z tego, że jest rzymską sceną burleski, oprócz cotygodniowych zabawnych  spektakli  Burlesque/cabaret, ma w swoich wnętrzach również rzymska szkołę burleski. Idealne rozwiązanie na wieczór rozrywki z odrobina ekstrawagancji.  Klub nocny na wyłączność  grupy przy minimum 150 -200 osobach. Około godz  03.30  rano  powrot  do hotelu.

 4. DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny na zakupy (w zależności od godziny lotu),  transfer  na lotnisko Fiumicino. Wylot do kraju. Zakończenie wycieczki.