Segwayem po Rzymie

1 DZIEŃ RZYM

Przylot do Rzymu, transfer do hotelu, zakwaterowanie, czas  wolny, około 19.30 transfer na ZATYBRZE do restauracji folklorystycznej „ Da Meo Patacca”, około godz.22.00-23.00 powrót do hotelu.
 
2 DZIEŃ    
Rano zwiedzanie Muzeów Watykańskich z Kaplicą Sykstyńska  oraz  Bazyliki i Placu Św. Piotra z przewodnikiem, LUNCH, po lunchu panoramiczny tour wynajętym tylko dla grupy OPEN BUS (około 3 godz.) z krótkimi przystankami w niektórych najbardziej znaczących miejscach (można tez  odwrócić ten program i zacząć od OPEN BUSA). Rejs po Tybrze z kolacją i muzyką na pokładzie. Powrót do hotelu.
 
 

3 DZIEŃ
Rano zwiedzanie z przewodnikiem (3,5 godz) pieszo RZYMU ANTYCZNEGO, lunch, po poludniu 1 godz tour z przewodnikiem (j.angielski) na SEGWAYU dla 1/2  grupy (2 x 12-13 osob max) na trasie Piazza del Popolo, Piazza di Spagna, Via Condotti (ulica z najslynniejszymi sklepami wloskich i miedzynarodowych marek), Pantheon, Piazza Navona, Campo de fiori, Lungotevere i powrót na  Piazza del Popolo.
Pozostala część grupy będzie miala czas wolny, potem nastapi zamiana.  
Kolacja w restauracji Teatro Centrale Roma  ze spektaklem, po kolacji  można indywidualnie zostać na dyskotece.
 
4 DZIEŃ
Rano czas wolny,aby dać możliwość dla chętnych uczestnictwa w Audiencji Generalnej  (odbywa się  na Pl Sw Piotra lub w Auli Pawla VI lub w Bazylice ), lunch , po poludniu 1 godz tour na SEGWAYU (tez tym samym systemem jak wyzej) trasa : z  parku  Villa Borghese, najpiękniejszy park Rzymu ,rozpoczynajacy sie tarasem z panorama na wzgorze Pincio , ciagnie się wzdłuż antycznych miejsc: swiatyn, przepieknego Placu Hiszpanskiego, Gallerii Borghese, małych jezior i innych ciekawych miejsc.
KOLACJA w restauracji.
Na wieczor indywidualnie propozycja nocnych klubów.
 
5 DZIEŃ
Śniadanie, transfer  na lotnisko, odlot do Polski.