Wycieczka dla firm do Włoch - segwayem po Rzymie - aktywne zwiedzanie

Odkryjemy najpiękniejsze zakątki Wiecznego Miasta w niestandardowy sposób, poruszając się na segwayu. W programie wycieczki weekendowej do Rzymu proponujemy również panoramiczny tour wynajętym specjalnie dla grupy open busem i wieczorny rejs po Tybrze z kolacją i muzyką na pokładzie.

1 DZIEŃ   Kolacja integracyjna na Zatybrzu

Przylot do Rzymu, transfer do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny, transfer na ZATYBRZE na kolację z muzyką na żywo i winem do restauracji folklorystycznej „Da Meo Patacca”, powrót do hotelu.
 
2 DZIEŃ    Watykan - open bus - rejs po Tybrze
Rano zwiedzanie Muzeów Watykańskich z Kaplicą Sykstyńską oraz Bazyliki i Placu Św. Piotra z przewodnikiem. Czas na lunch.

Po lunchu panoramiczny tour wynajętym (tylko dla grupy) OPEN BUSEM (ok. 3 godz.) z krótkimi przystankami w najważniejszych miejscach (można również odwrócić kolejność zwiedzania i zacząć dzień od wycieczki open busem).

Rejs po Tybrze z kolacją i muzyką na pokładzie. Powrót do hotelu.

3 DZIEŃ    Rzym Antyczny i zwiedzanie Rzymu na segwayu
Rano piesze zwiedzanie z przewodnikiem (3,5 godz) RZYMU ANTYCZNEGO. Czas na lunch.

Po poludniu z przewodnikiem (j.angielski) 1 godzinna wycieczka na SEGWAYU dla 1/2 grupy (2 x 12-13 osob max.) na trasie Piazza del Popolo, Piazza di Spagna, Via Condotti (ulica z najsłynniejszymi sklepami włoskich i międzynarodowych marek), Pantheon, Piazza Navona, Campo de fiori, Lungotevere i powrót na Piazza del Popolo. Pozostała część grupy będzie miala czas wolny, potem nastąpi zamiana.  

Kolacja ze spektaklem w restauracji Teatro Centrale Roma. Po kolacji proponujemy wspólną zabawę na dyskotece.
 
4 DZIEŃ  Audiencja Generalna - ciąg dalszy zwiedzania Rzymu na segwayu
Rano czas wolny, aby dać możliwość (dla chętnych) uczestnictwa w Audiencji Generalnej  (odbywa się na Placu Św. Piotra lub w Auli Pawła VI lub w Bazylice Św. Piotra). Czas na lunch.

Po poludniu 1 godzinna wycieczka na SEGWAYU (tym samym systemem jak w dniu poprzednim, ale inną trasą). Trasa: z parku Villa Borghese, najpiękniejszy park Rzymu, z panoramą na wzgórze Pincio, ciągnie się wzdłuż antycznych miejsc: świątyń, przepięknego Placu Hiszpańskiego, Galerii Borghese, małych jezior i innych ciekawych miejsc.

KOLACJA w restauracji. Po kolacji proponujemy zabawę w nocnych klubach Rzymu.

5 DZIEŃ
Śniadanie, transfer na lotnisko, odlot do Polski.

*Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe*