Firmowy weekend we Lwowie

“Bo gdzie jeszcze ludziom tak dobrze jak tu? Tylko we Lwowie…” ( słowa znanej piosenki). Chcecie spróbować lwowskiego piwa produkowanego  od stuleci? Odkryć nocne oblicze Lwowa „dla odważnych”  i zagrać w grę miejską  „Znajdź lwa”? Nic bardziej prostszego ! Zorganizujemy Wam wycieczkę firmową na weekend do Lwowa!

1 dzień – Lwów nocą  

Po przylocie do Lwowa transfer do hotelu, zakwaterowanie i kolacja w restauracji hotelowej. Wieczorem nocna wycieczka „dla odważnych” po Lwowie , która bawi ,trochę straszy i nigdy nie nudzi. Niespodziewane spotkania, legendy, tajemnicze obrzędy przybliżą nam historię miasta . A może ktoś za dobrą służbę zostanie „pomocnikiem nocnej straży Lwowa ”?

2 dzień – „Piwny”  Lwów 

Dziś odkryjemy Lwów, jakiego jeszcze nie znacie ! Tej niezwykłej wyprawie po zakątkach przedwojennego miasta towarzyszyć nam będzie smak lwowskiego piwa. Zwiedzanie zaczniemy od spotkania z oficerem piwnej imigracyjnej służby Lwowa w historycznej części miasta, skąd spacerkiem przejdziemy do miejsc, gdzie kształtował się ruch legendarnych lwowskich batiarów (ludzi ulicy lwowskiej). Zobaczymy miejsca związane ze znanymi postaciami lwowskiego półświatka, spróbujemy piwa w pomieszczeniach byłego ormiańskiego banku z XVI w. ,zwiedzimy Lwowski Browar z muzeum piwa z obowiązkową degustacją piw.  Na koniec wycieczki każdy z uczestników na pamiątkę otrzyma piwny paszport. Po powrocie do hotelu czas wolny. Kolacja w jednej ze znanych restauracji Lwowa.

3 dzień- Zwiedzamy zabytki Lwowa

Dziś zapraszamy do uczestnictwa w grze miejskiej  „Znajdź swojego lwa”  ! We Lwowie znajdują się posągi i wizerunki ponad 4500 lwów.  Uczestnicy w trakcie zabawy muszą uwiecznić na fotografii wskazane wcześniej lwy. Trasa opracowana jest tak, aby zobaczyć najważniejsze zabytki Lwowa i wysłuchać interesujących legend o starym mieście. Uwagę skupiamy głównie na tematyce niezwykłych przygód i niecodziennych wydarzeń, które przydarzały się mieszkańcom. Po krótkiej przerwie na kawę grupa podzielona na  mniejsze zespoły wyrusza na  3 godzinne „polowanie na lwy”. W tym czasie należy zrobić zdjęcia wszystkim wskazanym lwom (np. „kawowy lew”, „pijany lew” itp.) i wrócić na miejsce zbiórki. Dzień zakończymy wycieczką autokarową po najciekawszych miejscach Lwowa, w których jeszcze nie byliśmy m.in. cmentarz Łyczakowski i cmentarz Orląt Lwowskich, Wysoki Zamek, z którego roztacza się wspaniały widok na miasto, gmach byłego Sejmu Galicji.
Kolacja pożegnalna.

4 dzień
Wykwaterowanie i transfer na lotnisko.


Zakończenie wycieczki.

**Terminy, ceny i realizacja na indywidualne zamówienia grupowe**